UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

فحاشی به وزیر علوم در مجلس

فحاشی به وزیر علوم در مجلس

فحاشی به وزیر علوم در مجلس: «برو به این مرتیکه […] بگو یا این چند نفر را عزل می‌کند یا با اردنگی از وزارتخانه بیرونش می‌کنم.»

هفته‌گذشته آنهایی که گذرشان به مجلس افتاده بود، ناگهان شاهد فحاشی در یکی از راهروهای مجلس بودند. لذا دویدند تا کسی که دارد فحاشی می‌کند را توجیه کنند که اینجا مجلس است و جای این حرف‌های زشت و رکیک نیست و نهایتا هم به بیرون مجلس هدایتش کنند. منتها مشکل اینجا بود که وقتی رسیدند، دیدند کسی که دارد فحاشی می‌کند را نمی‌توانند به بیرون از مجلس هدایت کنند چراکه او محمدمهدی زاهدی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بود. یک نماینده مجلس در همین ارتباط گفت: «در پی انتصاب میلی منفرد و توفیقی در وزارت علوم، زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به یکی از معاونان این وزارتخانه که برای پاسخگویی به نمایندگان در این کمیسیون حضور‌یافته بود، به وزیر علوم فحاشی کرد.»

forootan

عکس از ایسنا حالت تزئینی دارد و مربوط به دعوای مجلس در روز یک‌شنبه ۳ آذر ۱۳۹۲ است

او افزود: رئیس کمیسیون خطاب به این معاون وزیر گفته است «برو به این مرتیکه […] بگو یا این چند نفر را عزل می‌کند یا با اردنگی از وزارتخانه بیرونش می‌کنم.» سه نقطه‌ای که ملاحظه فرمودید، بخش رکیک ماجرا بود که باعث شد یکی دیگر از نمایندگان مجلس در واکنش به آن بگوید: «جای تعجب است که این ادبیات از جانب رئییس کمیسیون آموزش و تحقیقات و کسی که قبلا وزیر علوم و سفیر ایران در مالزی بوده و باید الگوی جامعه باشد، بیان می‌شود.»

این نماینده خواستار واکنش فوری و جدی رئیس مجلس نسبت به این اظهارات قابل‌پیگرد و نیز اعاده حیثیت مجلس شد. برخی منابع می‌گویند زاهدی که اینطوری از کوره در رفته و حرف‌های بالای ۱۸ سال را نثار وزیر علوم کرده، در طول این مدت تلاش زیادی کرده بود تا از طریق کمیسیون آموزش مجلس به‌عنوان گزینه پیشنهادی برای وزارت علوم به روحانی و نهایتا مجلس، معرفی شود. لذا پیدا کنید سن پرتقال‌فروش را!

[حاشیه]

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

>> واپسین نوشته‌ها

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: