آشیان / ادبیات / فراخوان جایزه داستان بیهقی‎

فراخوان جایزه داستان بیهقی‎

انجمن داستان بیهقی پس از سال‌ها فعالیت تخصصی در حوزه ادبیات و داستان کوتاه، در نظر دارد نخستین دوره جایزه داستان بیهقی را با هدف گسترش حوزه ادبیات داستانی از طریق ایجاد یک فضای رقابت ادبی و ارتباط بیش‌تر بین نویسندگان، منتقدان و مخاطبان فعال در این حوزه بعد از دو مرحله داوری به برگزیدگان اهدا کند.

farakhan-bayhagi فراخوان جایزه داستان بیهقی‎

از علاقه‌مندان دعوت شده است قبل از ارسال آثار، موارد زیر را مطالعه کنند:

۱- جایزه بیهقی تنها در حوزه داستان کوتاه برگزار می‌شود.
۲- شرکت‌کنندگان می‌توانند حداقل 2 و حداکثر 3 اثر را برای داوری ارسال کنند.
۳- کلیه آثار ارسالی لازم است که در محیط word 2003-2007 ( تایپ شده باشند.
۴-  نام، نام خانوادگی، نام داستان، سن، شهر و استان محل سکونت، آدرس دقیق پستی، آدرس پست الکترونیک و شماره تلفن تماس با نویسنده در یک صفحه جداگانه در پایان هر اثر ارسالی درج شود.
۵- داستان‌های ارسالی قبلا در هیچ مسابقه‌ای برگزیده نشده باشند.
۶- جایزه داستان بیهقی محدودیت موضوعی را برای ارسال آثار درنظر نگرفته است.
۷- آثار رسیده به دبیرخانه طی دو مرحله مورد داوری قرار می‌گیرند و اسامی نفرات راه‌یافته به مرحله دوم قبل از آغاز داوری نهایی منتشر خواهند شد.
۸- مهلت ارسال آثار تا تاریخ پانزدهم دی‌ماه 1391 است و این مدت به دلیل زمان لازم برای بررسی دقیق داستان‌ها تمدید نخواهد شد. ضمنا زمان و مکان برگزاری مراسم اختتامیه متعاقبا از طریق سایت انجمن اعلام خواهد شد.
۹- علاقه‌مندان به شرکت در جایزه داستان بیهقی لازم است آثار خود را از طریق پست‌ الکترونیکی انجمن به دبیرخانه این جایزه ارسال کنند.

دبیر جشنواره بهاءالدین مرشدی است و اسامی داوران آن به این شرح است: اسدالله امرایی، ابوتراب خسروی، مهسا محب‌علی، محمدعلی علومی، احمد اکبرپور، احسان شاه‌طاهری، میثم غفوریان صدیق .

علاقه‌مندان به شرکت در جایزه داستان بیهقی می‌توانند آثار خود را از طریق پست‌ الکترونیکی انجمن به نشانی [email protected] به دبیرخانه این جایزه ارسال کنند.

درباره شهروند بی‌سی

پیشنهاد خوانش

مجموعه شعر ساناز داودزاده، مقام برتر جشنواره شعر اروپا را کسب کرد

«روی حروف مرده راه می‌روم» مجموعه شعر ساناز داودزاده، مقام برتر جشنواره شعر اروپا را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *