تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

 گشت و گذاری در نمایشگاه کتاب تهران، اردیبهشت ماه ۱۳۹۵

 گشت و گذاری در نمایشگاه کتاب تهران، اردیبهشت ماه ۱۳۹۵

دو ناشر ایرانی؛ انتشارات بوتیمار و انتشارات نصیرا برای این هفته، گزارش فعالیت‌های خود در نمایشگاه کتاب تهران را به طور اختصاصی در اختیار مجله‌ی شهروند بی سی (شهرگان) گذاشته‌اند.

در گزارش انتشارات بوتیمار می‌خوانید:

«انتشارات بوتیمار امسال با صد عنوان کتاب جدید و در مجموع، سیصد عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران حضور یافته است. از میان کتاب‌های انتشارات بوتیمار که به نمایشگاه امسال رسیده‌اند می‌توان به کتاب “جادوی جن کشی” درباره‌ی هوشنگ گلشیری در۵۰۰ صفحه و چاپ دوم کتاب آنتولوژی شعر دیگر، حجم، موج نو، ناب دهه چهل و پنجاه اشاره کرد.»

از دیگر کتاب‌هایی که این ناشر در نمایشگاه کتاب تهران ارائه می‌کند، بیش از۲۰ عنوان رمان خارجی از نویسندگان سرشناس جهان، ۱۲ عنوان کتاب سری جنبش‌های ناگهان از شاعرانی چون هوشنگ چالنگی، هرمز علیپور، حمید عرفان، هوتن نجات، علی مؤمنی، محمود مؤمنی، قلیچ خانی و میزانی و…، بیش از ده عنوان رمان ایرانی و مجموعه داستان ایرانی (چاپ اول و دوم)، آثاری در حوزه‌ی شعر و آثاری در حوزه‌های اندیشه و نظریه است.

222828964_15674

آدرس غرفه‌ی انتشارات بوتیمار در نمایشگاه کتاب تهران: سالن یک، راهروی دو، غرفه‌ی ۲۹۹، انتشارات بوتیمار.

[clear]

در گزارش انتشارات نصیرا از فعالیت‌هایش در نمایشگاه کتاب امسال نیز آمده است:

«یک پنجره برای من کافی‌ست
یک پنجره به لحظه‌ی آگاهی و نگاه و سکوت
حرفی به من بزن
من در پناه پنجره‌ام
با آفتاب رابطه دارم.

بعد از سه دوره حضور نصفه و نیمه در نمایشگاه‌های کتاب، بالاخره امسال انتشارات نصیرا می‌تواند غرفه‌ای مستقل برای خودش داشته باشد تا کتاب‌هایی که از نصیرا در طی سال‌های اخیر منتشر شده‌اند به دست مخاطبین‌اش برسد. در حضور امسالِ نصیرا در نمایشگاه کتاب تعدادی کتاب جدید نیز منتشر خواهد شد که امیدواریم مورد استقبال مخاطبین گرامی قرار بگیرد. به نصیرا کمک کنید و در کنار نصیرا باشید تا بتواند آرام آرام به حیات تازه‌ای برسد، حیاتی که جان پیدا کردن آن می‌تواند خونی تازه به رگ‌های ادبیات معاصر باشد.»

Nasira Book

آدرس غرفه‌ی انتشارات نصیرا در نمایشگاه کتاب تهران: سالن ۳، راهرو ۳، غرفه ۱۱۸۷

آدرس تلگرام انتشارات نصیرا:

https://telegram.me/nasira91publication

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights