In touch with Diverse Iranian Community

مترو تاون تبدیل به داون تاونی برای برنابی می‌شود

شهرگان: دولت شهر برنابی طرح توسعه محله مترو تاون و تبدیل آن به داون تاونی برای این شهر را برای بررسی عمومی منتشر کرده است.

در همین زمینه در شهرگان بخوانید: برنابی شهر برج‌ها

Metrotown-Development-Plan-Update-image مترو تاون تبدیل به داون تاونی برای برنابی می‌شود
منطقه انتخاب شده از شهر برنابی برای تبدیل شدن به داون تاونی برای این شهر، عکس از دولت شهر برنابی

در طول ماه‌های جون تا آگوست امسال، برنابی نظر مردم در مورد تغییر کارکرد زمین‌ها در منطقه معین شده در مترو تاون را بررسی می‌کند. در صورت نهایی شدن این طرح، چندین مجتمع اجاره‌ای بایستی ویران شوند و به جای آنها برج‌ها و مجتمع‌های تازه ساخته شود.

بروشور طرح توسعه برنابی و جلسات مربوط به دریافت نظر مردم را در این لینک دریافت کنید

شورای شهر برنابی در جلسه ۶ ماه می، گزارش جامعی را بررسی کرد که مختص مترو تاون نوشته شده است و به دولت شهری اجازه می‌دهد تا طرح توسعه این منطقه را شروع کند و با توجه به نظر مردم، به شرکت‌های ساختمانی اجازه دهد تا طرح‌های پیشنهادی خودشان را ارائه کنند.

علاقه‌مندان به اطلاعات بیشتر از طریق این ایمیل و شماره تلفن می‌توانند در جلسات مربوطه شرکت کنند و یا اطلاعات بیشتر در مورد این طرح توسعه را دریافت کنند:

Email: [email protected]

Telephone: 604-294-7061
Fax: 604-294-7220

e3de0f28348e9031159d6a829aa33d1f?s=100&d=mm&r=g مترو تاون تبدیل به داون تاونی برای برنابی می‌شود

سیدمصطفی رضیئی، مترجم و روزنامه‌نگار مقیم شهر برنابی است. او نزدیک به سه سال است در کانادا زندگی می‌کند و تاکنون ۱۴ کتاب به ترجمه او در ایران و انگلستان منتشر شده‌اند، همچنین چندین کتاب الکترونیکی به قلم او و یا ترجمه‌اش در سایت‌های مختلف عرضه شده‌اند، از جمله چهار دفتر شعر از چارلز بوکاووسکی که در وب‌سایت شهرگان منتشر شده‌اند. او فارغ‌التحصیل روزنامه‌نگاری از کالج لنگرا در شهر ونکوور است، رضیئی عاشق نوشتن، عکاسی و ساخت ویدئو است، برای آشنایی بیشتر با او به صفحه فیس‌بوک‌اش مراجعه کنید.

پاسخ دهید

مشاهدهٔ قبل از ارسال

نمایش متن بعد از ارسال