تبلیغات

صفحه را انتخاب کنید

احتمال تعطیلی تنها خانه امن مخصوص جوانان در نورث شور به دلیل نبود بودجه

احتمال تعطیلی تنها خانه امن مخصوص جوانان در نورث شور به دلیل نبود بودجه

شهرگان: تنها خانه امن مخصوص نوجوان شهرهای سواحل شمالی مترو ونکوور در حالی در آستانه تعطیلی قرار گرفته است که پیش‌تر خانه‌های امن مخصوص نوجوان‌ها در پورت مودی و برنابی نیز تعطیل شده‌اند.

img_4205

در سال‌های اخیر سوء استفاده از کودکان و نوجوانان در کانادا بیشتر از طریق اینترنت صورت می‌گیرد. عکس از سیدمصطفی رضیئی

تغییرات در بودجه فدرال مربوط به استراتژی بی‌خانمانان علت قطع شدن بودجه این خانه امن عنوان شده است.

بنا بر تغییرات جدید، این بودجه در اختیار بی‌خانمان‌هایی قرار می‌گیرد که حداقل شش ماه کامل یا برای ۱۸۰ شبانه‌روز در طول یک سال گذشته، زندگی بدون سرپناه را تجربه کرده باشند. این در حالی است که خانه‌های امن نوجوانان، مکانی برای نگهداری موقت نوجوان‌های فراری است یا نوجوان‌هایی که درگیر تجارت سکس و یا اعتیاد شده‌اند. بنابراین این خانه برابر تعریف جدید از استراتژی بی‌خانمانان قرار نمی‌گیرد و نمی‌تواند بودجه سابق خود را تمدید کند.

این خانه امن با شش تخت‌خواب فضایی امن در اختیار نوجوانان بی‌خانمان و یا فراری قرار می‌دهد. در این فضای امن، امکان دسترسی به مشاور وجود دارد و نوجوانان می‌توانند نسبت به ترک اعتیاد به نوشیدنی‌های الکلی یا مواد مخدر هم اقدام کنند.

هم‌اکنون این خانه امن پذیرای نوجوان‌های ۱۳ تا ۱۹ ساله است، ولی در صورتی که بودجه این خانه قطع شود، نوجوان‌های خواستار چنین کمک‌هایی بایستی خواه به شهر ونکوور یا شهر سوری بروند، یعنی تنها شهرهای مترو ونکوور که هنوز صاحب خانه‌های امن مخصوص نوجوانان هستند.

در گذشته، سوءاستفاده از نوجوانان و کودکان در کانادا بیشتر در شکل گنگ‌ها و محفل‌های خیابانی صورت می‌گرفت، هرچند در سال‌های اخیر اینترنت جایگزین خیابان شده است.

 در همین زمینه بخوانید: ویدئوهای آموزشی مخصوص والدین تهیه شده توسط موسسه غیر انتقاعی جامعه کودکان خیابان؛  صفحه و لینک‌های گروه ویژه کودکان در خطر سوء استفاده جنسی شهرهای برنابی و نیو وست‌مینستر؛ منابع تهیه شده توسط دولت استانی در زمینه خطرهای موجود برای نوجوان‌ها و کودکان در سطح استان به خصوص سوء استفاده از طریق اینترنت؛

 

تبلیغات

آگهی‌های تجاری:

ویدیوی تبلیفاتی صرافی عطار:

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها:

Verified by MonsterInsights