آشیان / استانی / شب‌های تئاتر ونکوور: پانزدهمین دوره فستیوال فرینج با ۷۰۰ اجرای نمایش در ۱۱ شب

شب‌های تئاتر ونکوور: پانزدهمین دوره فستیوال فرینج با ۷۰۰ اجرای نمایش در ۱۱ شب

برای پانزدهمین سال متمالی، شهر ونکوور شاهد برگزاری دوره‌ای تازه از فستیوال فرینج است یا شب‌های تئاتر و امسال گروه‌های مختلف کانادایی و همچنین گروه‌هایی از کشورهایی دیگر، در طول ۱۱ شب، بیش از ۷۰۰ اجرای نمایش از ۱۱۰ تئاتر را به لوکیشن‌های این جشنواره در نقاط مختلف شهر می‌آورند.

fringe1 شب‌های تئاتر ونکوور: پانزدهمین دوره فستیوال فرینج با ۷۰۰ اجرای نمایش در ۱۱ شب

فستیوال فرینج مهم‌ترین رویداد فرهنگی و نمایشی سالانه شهر ونکوور است.

بلیط‌ها را به شکل فردی – با قیمت‌هایی مانند ۱۰ دلار برای هر نفر – می‌توان خریداری کرد و یا اینکه اگر فرد یا گروهی رقم ۱ هزار دلار به فستیوال کمک کند، می‌توانند برای یک روز به هر تعداد نمایش که می‌خواهند بروند.

همچنین می‌توان بلیط‌های ۴، ۱۰ یا ۳۰ نمایشی با قیمت تخفیف‌دار خریداری کرد و با هزینه‌ای کمتر از نمایش‌های بیشتری لذت برد.

یک بار برای اجرای نمایش و همین‌طور جمع شدن افراد مابین تماشای نمایش‌ها معین شده و فضایی دوستانه برای نوشیدن، صحبت و لذت بردن از نمایش فراهم کرده است.

همچنین هر شب این فستیوال برنامه اجرای زنده موسیقی را فراهم می‌آورد، هرچند برای حضور در سالن باید سن فرد بالاتر از ۱۹ سال باشد چون نوشیدنی‌های الکلی هم در سالن فروخته می‌شود.

کاتالوگ این جشنواره و اطلاعات بیشتر را می‌توان از کافی‌شاپ‌های بلنز در سرتاسر مترو ونکوور دریافت کرد. اطلاعات کامل این فستیوال را خواه از وب‌سایت رسمی آن یا از صفحه فیس‌بوک رسمی آن می‌توان دریافت کرد.

درباره سید مصطفی رضیئی

سیدمصطفی رضیئی، مترجم و روزنامه‌نگار مقیم شهر برنابی است. او نزدیک به سه سال است در کانادا زندگی می‌کند و تاکنون ۱۴ کتاب به ترجمه او در ایران و انگلستان منتشر شده‌اند، همچنین چندین کتاب الکترونیکی به قلم او و یا ترجمه‌اش در سایت‌های مختلف عرضه شده‌اند، از جمله چهار دفتر شعر از چارلز بوکاووسکی که در وب‌سایت شهرگان منتشر شده‌اند. او فارغ‌التحصیل روزنامه‌نگاری از کالج لنگرا در شهر ونکوور است، رضیئی عاشق نوشتن، عکاسی و ساخت ویدئو است، برای آشنایی بیشتر با او به صفحه فیس‌بوک‌اش مراجعه کنید.

پیشنهاد خوانش

حقوق بشر، کانادا و عفو بین‌الملل

نازیلا پس از آنکه چند سال اول مهاجرتش به کانادا گذشت و توانست اسکان پیدا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *