In touch with Diverse Iranian Community

شب‌های تئاتر ونکوور: پانزدهمین دوره فستیوال فرینج با ۷۰۰ اجرای نمایش در ۱۱ شب

0 40

برای پانزدهمین سال متمالی، شهر ونکوور شاهد برگزاری دوره‌ای تازه از فستیوال فرینج است یا شب‌های تئاتر و امسال گروه‌های مختلف کانادایی و همچنین گروه‌هایی از کشورهایی دیگر، در طول ۱۱ شب، بیش از ۷۰۰ اجرای نمایش از ۱۱۰ تئاتر را به لوکیشن‌های این جشنواره در نقاط مختلف شهر می‌آورند.

fringe1

فستیوال فرینج مهم‌ترین رویداد فرهنگی و نمایشی سالانه شهر ونکوور است.

بلیط‌ها را به شکل فردی – با قیمت‌هایی مانند ۱۰ دلار برای هر نفر – می‌توان خریداری کرد و یا اینکه اگر فرد یا گروهی رقم ۱ هزار دلار به فستیوال کمک کند، می‌توانند برای یک روز به هر تعداد نمایش که می‌خواهند بروند.

همچنین می‌توان بلیط‌های ۴، ۱۰ یا ۳۰ نمایشی با قیمت تخفیف‌دار خریداری کرد و با هزینه‌ای کمتر از نمایش‌های بیشتری لذت برد.

یک بار برای اجرای نمایش و همین‌طور جمع شدن افراد مابین تماشای نمایش‌ها معین شده و فضایی دوستانه برای نوشیدن، صحبت و لذت بردن از نمایش فراهم کرده است.

همچنین هر شب این فستیوال برنامه اجرای زنده موسیقی را فراهم می‌آورد، هرچند برای حضور در سالن باید سن فرد بالاتر از ۱۹ سال باشد چون نوشیدنی‌های الکلی هم در سالن فروخته می‌شود.

کاتالوگ این جشنواره و اطلاعات بیشتر را می‌توان از کافی‌شاپ‌های بلنز در سرتاسر مترو ونکوور دریافت کرد. اطلاعات کامل این فستیوال را خواه از وب‌سایت رسمی آن یا از صفحه فیس‌بوک رسمی آن می‌توان دریافت کرد.

پاسخ دهید

مشاهدهٔ قبل از ارسال

نمایش متن بعد از ارسال