UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

افزایش مالیات بر املاک شهر ونکوور برای رویارویی بحران سوء مصرف موادمخدر

افزایش مالیات بر املاک شهر ونکوور برای رویارویی بحران سوء مصرف موادمخدر

ونکوور مالیات بر املاک شهر را نیم درصد دیگر افزایش داد تا هزینه‌های کنترل و رویارویی با بحران سوء مصرف موادمخدر کسب شوند.

پیش‌تر در بودجه سال آینده شهر ونکوور پیش‌بینی شده بود که مالیات بر املاک، ۳.۹ درصد گران‌تر از سال پیشین خود بشوند.

بر پایه گزارشی که به شورای شهر تقدیم شده، این افزایش مالیات می‌تواند ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در طول سال آینده به بودجه شهر اضافه کند و امکان فعالیت بهتر کارکنان شهری نسبت به موضوع وضعیت اورژانسی بهداشت و سلامت را فراهم آورد.

از میانه بهار امسال، در بریتیش کلمبیا وضعیت اورژانسی در موضوع مرگ ناشی از سوء مصرف موادرمخدر، بخصوص فنتانل،‌اعلام شده است که به طور میانگین، هر روز جان دو نفر را می‌گیرد.

بخش شرقی داون تاونِ ونکوور، از اصلی‌ترین مناطق شهری جنوب استان است که شاهد بیشترین آسیب‌ها از این بحران است.

در زمان رودررویی با این بحران، دولت‌های محلی محدود به مالیات بر املاک هستند. این تنها مالیات تحت کننترل آنان و یکی از اصلی‌ترین منابع شهرهای کشور برای تامین هزینه‌های شهرهاست.

مالیات بر املاک، بودجه‌های پلیس، آتش‌نشانی، همچنین مراکز محله‌ها، کتابخانه‌ها، پارک‌ها و دیگر خدمات شهرها به ساکنین خود را تامین می‌کند.

رقم این مالیات بر پایه تخمین قیمت املاک معین می‌شود و در انتهای امسال، در حالی فرم‌های تخمین قیمت املاک در شهرهای مترو ونکوور آماده ارسال می‌شوند که پیش‌بینی شده رقم قیمت‌گذاری نسبت به سال گذشته بین ۱۵ تا ۵۰ درصد افزایش یافته باشد.

این فرم‌ها تا ۳ ژانویه ۲۰۱۷ پست خواهند شد و به شکل آنلاین هم در دسترس صاحبان املاک قرار خواهند گرفت.

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

خانه | >> واپسین نوشته‌ها

سیدمصطفی رضیئی، مترجم و روزنامه‌نگار مقیم شهر برنابی است. او نزدیک به سه سال است در کانادا زندگی می‌کند و تاکنون ۱۴ کتاب به ترجمه او در ایران و انگلستان منتشر شده‌اند، همچنین چندین کتاب الکترونیکی به قلم او و یا ترجمه‌اش در سایت‌های مختلف عرضه شده‌اند، از جمله چهار دفتر شعر از چارلز بوکاووسکی که در وب‌سایت شهرگان منتشر شده‌اند. او فارغ‌التحصیل روزنامه‌نگاری از کالج لنگرا در شهر ونکوور است، رضیئی عاشق نوشتن، عکاسی و ساخت ویدئو است، برای آشنایی بیشتر با او به صفحه فیس‌بوک‌اش مراجعه کنید.

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: