UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

پیشنهاد پلیس نیو وست‌مینستر برای استفاده مجدد از تلفن‌های همراه توسط بخش‌های آسیب‌پذیرتر جامعه

پیشنهاد پلیس نیو وست‌مینستر برای استفاده مجدد از تلفن‌های همراه توسط بخش‌های آسیب‌پذیرتر جامعه

شهرگان: پلیس شهر نیو وست‌مینستر در یک آگهی اینترنتی از مردم خواست تا تلفن همراه‌های قدیمی خودشان را در ماه آگوست به این پلیس هدیه بدهند تا تلفن‌ها در اختیار سالمندان، افرادی که در معرض خشونت خانگی قرار می‌گیرند و دیگر افرادی قرار بگیرد که راهی برای تماس با ۹۱۱ در موارد اضطراری پیدا نمی‌کنند ولی مکرر در معرض خطرهای همراه خشونت قرار می‌گیرند.

واحد کمک به قربانیان این پلیس واسطه بین تلفن‌های هدیه و افراد آسیب‌پذیرتر جامعه می‌شود تا این افراد بتوانند راه ارتباطی به پلیس، آتش‌نشانی و اورژانس پیدا کنند. این واحد امیدوار است تا در ماه آگوست حداقل ۵۰ تلفن همراه از مردم دریافت کنند و به دست افراد نیازمند برسانند.

cell-phone-for-facebook-1024x537

تصویر از پلیس شهر نیو وست‌مینستر

چاد جانستون، گروهبان دوم، در بیانیه مطبوعاتی پلیس نیو وست‌مینستر گفته، «با اهدای تلفن‌های همراه قدیمی خودتان به قربانیان این تضمین را می‌دهید که کمک هرگز دور از دسترس آنها باقی نخواهد ماند.»

او در ادامه گفته، «وقتی تلفن‌های قدیمی هدیه شما را در اختیار دیگر افراد در معرض بیشترین خطرها بگذاریم، دیگر آنها هم می‌توانند به خدمات اورژانسی ۹۱۱ دسترسی داشته باشند. خوبی‌اش این است که تلفن‌های قدیمی شما هم از محل دفن زباله دور می‌مانند و این برای همه برد برد است.»

14655975473_998b419409_k

غکس از فلیکر

این پلیس از مردم خواسته تا همراه تلفن‌های هدیه‌شان، باطری و شارژر آنها را نیز بیاورند. همچنین تلفن‌های نبایستی دارای قرارداد یا سرویسی با یک شرکت باشند، نبایستی سیم‌کارتی درون‌شان باشد و همچنین بایستی اطلاعات داخل تلفن، از جمله فهرست شماره‌های تماس، ابتدا پاک بشوند و بعد تلفن در اختیار پلیس قرار بگیرد.

پلیس مشتاق دریافت هر تلفنی است که روشن بشود و بتوان با آن به ۹۱۱ تماس گرفت و بتواند ارتباط بین مردم و نزدیک‌ترین دفتر پلیس برقرار کند.

پلیس این شهر در ماه آگوست از هشت صبح تا هفت عصر پذیرای افرادی است که بخواهند تلفن‌هایشان را هدیه دهند.

آدرس این پلیس:

۵۵۵ Columbia Street

New Westminster, BC

Canada V3L 1B2

Phone: 604-525-5411

Fax: 604-529-2401

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

خانه | >> واپسین نوشته‌ها

سیدمصطفی رضیئی، مترجم و روزنامه‌نگار مقیم شهر برنابی است. او نزدیک به سه سال است در کانادا زندگی می‌کند و تاکنون ۱۴ کتاب به ترجمه او در ایران و انگلستان منتشر شده‌اند، همچنین چندین کتاب الکترونیکی به قلم او و یا ترجمه‌اش در سایت‌های مختلف عرضه شده‌اند، از جمله چهار دفتر شعر از چارلز بوکاووسکی که در وب‌سایت شهرگان منتشر شده‌اند. او فارغ‌التحصیل روزنامه‌نگاری از کالج لنگرا در شهر ونکوور است، رضیئی عاشق نوشتن، عکاسی و ساخت ویدئو است، برای آشنایی بیشتر با او به صفحه فیس‌بوک‌اش مراجعه کنید.

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: