UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

نرخ اشتراک ای‌سی‌بی‌سی گران‌تر می‌شود: به بهانه تصادف‌های بیشتر، شکایت‌های گران‌تر

لینک منتشر شده در وب‌سایت شرکت بیمه بریتیش کلمبیا (ای‌سی‌بی‌سی) می‌گوید تصادف‌های بیشتر، درخواست‌های بیشتر، افزایش هزینه‌های مربوط به آسیب‌های جسمانی و همچنین تعمیر اتوموبیل‌ها علت اصلی فشارها برای افزایش نرخ بیمه در استان هستند.

این شرکت درخواست داده تا از ۱ نوامبر امسال، نرخ پایه‌ای بیمه اتوموبیل در استان، ۴.۹ درصد گران‌تر بشود. این در حالی است که این شرکت سال گذشته نیز پایه‌ای بیمه را ۵.۵ درصد به نسبت سال قبل گران‌تر کرده بود.

مثال اصلی ای‌سی‌بی‌سی، افزایش ۱۵ درصدی نرخ تصادف‌های رانندگی در فاصله دو سال است: از ۲۶۰ هزار مورد تصادف در سال ۲۰۱۳ میلادی به ۳۰۰ هزار مورد تصادف در سال ۲۰۱۵ میلادی.

مارک بلوچر، مدیر اجرایی ارشد ای‌سی‌بی‌سی در بیانیه مطبوعاتی این شرکت می‌گوید اگر این شرکت بخواهد تمام هزینه‌های موجود را به شکلی واقعی لحاظ کند، نرخ پایه‌ای بیمه نه ۵.۹ درصد، بلکه بایستی ۱۵.۵ درصد گران‌تر کند.

این شرکت همچنین می‌گوید در سال ۲۰۱۵ میلادی رقم ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار برای درخواست‌های مربوط به آسیب‌های پزشکی پرداخت کرده است که نسبت به سال ۲۰۰۸ افزایشی ۶۰ درصدی را نشان می‌دهد.

همچنین در سال ۲۰۱۵ ای‌سی‌بی‌سی رقم ۱ میلیارد و ۳۶۰ میلیون دلار برای تعمیر اتوموبیل‌های آسیب دیده در تصادف‌ها پرداخت کرده است که در بازه زمانی سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵، رشدی ۱۷ درصدی را نشان می‌دهد.

ای‌سی‌بی‌سی برنامه نوین سازی سیستم داخلی خود را در حال اجرا دارد که قرار است در هر سال تا ۱۰۰ میلیون دلار در هزینه‌های این شرکت صرفه‌جویی کند.

این شرکت همچنین قصد دارد کمپینی برای رانندگی امن در سطح استان اجرا کند تا بتوان شاهد کاهش تصادف‌های رانندگی شد.

هم‌اکنون ۱ تصادف از هر ۴ تصادف در سطح استان به خاطر بی‌توجه‌ای راننده صورت می‌گیرد.

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

خانه | >> واپسین نوشته‌ها

سیدمصطفی رضیئی، مترجم و روزنامه‌نگار مقیم شهر برنابی است. او نزدیک به سه سال است در کانادا زندگی می‌کند و تاکنون ۱۴ کتاب به ترجمه او در ایران و انگلستان منتشر شده‌اند، همچنین چندین کتاب الکترونیکی به قلم او و یا ترجمه‌اش در سایت‌های مختلف عرضه شده‌اند، از جمله چهار دفتر شعر از چارلز بوکاووسکی که در وب‌سایت شهرگان منتشر شده‌اند. او فارغ‌التحصیل روزنامه‌نگاری از کالج لنگرا در شهر ونکوور است، رضیئی عاشق نوشتن، عکاسی و ساخت ویدئو است، برای آشنایی بیشتر با او به صفحه فیس‌بوک‌اش مراجعه کنید.

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: