UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

ترنزلینک: شروع طرح توسعه با استخدام ۴۷۰ نفر برای اتوبوس‌‌های شهری

ترنزلینک: شروع طرح توسعه با استخدام ۴۷۰ نفر برای اتوبوس‌‌های شهری

شهرگان: شرکت ترنزلینک بزرگ‌ترین موج اشتغال بعد از المپیک سال ۲۰۱۰ را امسال انجام خواهد داد و در مجموع در دو نوبت، ۴۷۰ نفر را برای کارهای مرتبط به اتوبوس‌های شهری مترو ونکوور استخدام خواهد کرد.

بدین شکل که در ماه آپریل، ۱۷۰ راننده، ۱۴۴ نفر برای کارهای مرتبط و ۲۶ نفر برای رانندگی شاتل‌ها استخدام می‌شوند و ۲۷۴ نفر دیگر هم در مابین ماه‌های جون و سپتامبر وارد مجموعه ترنزلینک خواهند شد.

تصویر از دولت شهر سوری

این شروع طرح ۱۰ ساله شرکت ترنزلینک، برای بهبود وضعیت حمل و نقل عمومی است. با تصویب دولت مترو ونکوور و کمک دولت‌های استانی و فدرال، بودجه‌ای ۲ میلیارد دلاری به این موضوع اختصاص داده است.

در همین زمینه در شهرگان بخوانید:‌

برنامه‌های گسترش حمل و نقل عمومی بعد از همیشه سبز؛

گزارش ترنزلینک با توجه تعدد مصرف حمل و نقل عمومی خواستار سرمایه‌گذاری‌های بیشتر است.

این بودجه صرف بهبود وضعیت قطارهای اسکای‌ترن، همچنین خدمات اتوبوس‌های شهری و دریایی می‌شود.

بدین شکل که ۱۰ درصد بر حجم حمل و نقل اتوبوسی افزوده خواهد شد، از جمله ۵ مسیر تازه اتوبوس‌های تندرو معروف به بی-لاین در مسیرهای اتوبان فریزر، اتوبان لوهید، مرین درایو، خیابان ۴۱‌ام و خیابان هیستینگ راهی خواهند شد.

نقشه از شرکت ترنزلینک

همچنین ۵۰ واگن تازه به ظرفیت اسکای‌ترن اضافه خواهد شد تا ۲۰ درصد به خدمات این مجموعه اضافه شود و یک اتوبوس دریایی تازه در اختیار سی‌باس قرار خواهد گرفت تا مسیر ونکوور به سواحل شمالی هر روز هفته، هر ۱۵ دقیقه یک بار، برقرار باقی بماند.

در کنار آن هفته گذشته در اواخر ماه ژانویه، نظرسنجی عمومی در موضوع دو طرح عمده ترنزلینک شروع خواهد شد.

یکی قطارهای سریع و سبک سوری به نیوتون – گیلدفورد و دیگری طرح توسعه مسیر میلنیوم از ایستگاه وی‌ سی سی کلارک تا خیابان آربوتوس است.

نقشه از شرکت ترنزلینک

هرچند هنوز مشخص نیست چطور مسیر دانشگاه بریتیش کلمبیا تا ایستگاه برادوی برای حمل و نقل عمومی بهبود خواهد یافت و اینکه آیا دولت شهر ونکوور می‌خواهد در گذرگاه آربوتوس از شمال به جنوب شهر ونکوور یک مسیر قطارهای سریع و سبک بسازد یا که نه.

شهر سوری ولی تحت فشار برای آماده‌سازی هرچه سریع‌تر قطارهای سریع و سبک در این شهر است و لیندا هِپنر، شهردار سوری قول داده که این مسیرها تا سال ۲۰۱۸ در حال ساخت باشند.

بعد از آماده‌سازی این مسیرها، امکان اتصال لنگلی به مجموعه حمل و نقل عمومی مترو ونکوور با این قطارهای سبک و سریع مهیا خواهد شد.

فعلا برای رسیدن از لنگلی به دیگر شهرها بایستی از اتوبوس یا ماشین‌های شخصی استفاده کرد.

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

خانه | >> واپسین نوشته‌ها

سیدمصطفی رضیئی، مترجم و روزنامه‌نگار مقیم شهر برنابی است. او نزدیک به سه سال است در کانادا زندگی می‌کند و تاکنون ۱۴ کتاب به ترجمه او در ایران و انگلستان منتشر شده‌اند، همچنین چندین کتاب الکترونیکی به قلم او و یا ترجمه‌اش در سایت‌های مختلف عرضه شده‌اند، از جمله چهار دفتر شعر از چارلز بوکاووسکی که در وب‌سایت شهرگان منتشر شده‌اند. او فارغ‌التحصیل روزنامه‌نگاری از کالج لنگرا در شهر ونکوور است، رضیئی عاشق نوشتن، عکاسی و ساخت ویدئو است، برای آشنایی بیشتر با او به صفحه فیس‌بوک‌اش مراجعه کنید.

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: