UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

بازار بزرگ تِواسِن در هفته نخست اکتبر افتتاح می‌شود

تازه‌ترین بازار مترو ونکوور، تِواسِن میلز، با ۲۰۰ مغازه در تقاطع اتوبان شماره ۱۷ و خیابان ۵۲ روز ۵ اکتبر در سرزمین بومیان تِواسِن افتتاح می‌شود.

این بازار در جنوب شهر دِلتا و در نزدیکی ساحل دریای سای‌لِش قرار گرفته است.

9428090

تصویر از وب‌سایت رسمی طرح توسعه تِواسِن

این بازار، بخشی از برنامه توسعه تِواسِن در جنوب مترو ونکوور و در نزدیکی مرز امریکا است که بر ۱۳۷ جریب زمین‌های این سرزمین بومیان طرح گسترده‌ای است که فاز نخست آن شامل بر ساخت این بازار بزرگ، ۱۹۴ خانه، ۲۹۶ کاندو و ۱۸ حفره بازی گلف می‌شود.

درنهایت قرار است این منطقه شاهد ساخت بیش از ۲ و ۲۹۰ خانه باشد و یک پارک صنعتی به مساحت ۳۰۰ جریب نیز قرار است در فازهای بعدی این طرح توسعه ساخته شود.

در کنار بازار سر پوشیده، یک بازار سر باز به مساحت ۵۵۰ هزار فوت مربع نیز قرار است بتدریج افتتاح شود. در مجموع این دو بازار مساحت ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار فوت را در بر خواهند گرفت.

بازار بزرگ تِواسِن، ۳ هزار موقعیت شغلی تازه خلق کرده است، هرچند کمتر از دو هفته مانده به افتتاح این بازار، همچنان نیمی از این موقعیت‌های شغلی خالی باقی مانده‌اند.

فاصله طولانی این بازار با دیگر نقاط شهری و اینکه اتوبوس تنها راه حمل و نقل عمومی به این منطقه است، مانع از آن شده تا این موقعیت‌های شغلی بلافاصله پر بشوند.

با تمامی این‌ها، از روز چهارشنبه، ۵ اکتبر بخش نخست طرح توسعه تِواسِن در معرض استفاده عموم قرار می‌گیرد.

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

خانه | >> واپسین نوشته‌ها

سیدمصطفی رضیئی، مترجم و روزنامه‌نگار مقیم شهر برنابی است. او نزدیک به سه سال است در کانادا زندگی می‌کند و تاکنون ۱۴ کتاب به ترجمه او در ایران و انگلستان منتشر شده‌اند، همچنین چندین کتاب الکترونیکی به قلم او و یا ترجمه‌اش در سایت‌های مختلف عرضه شده‌اند، از جمله چهار دفتر شعر از چارلز بوکاووسکی که در وب‌سایت شهرگان منتشر شده‌اند. او فارغ‌التحصیل روزنامه‌نگاری از کالج لنگرا در شهر ونکوور است، رضیئی عاشق نوشتن، عکاسی و ساخت ویدئو است، برای آشنایی بیشتر با او به صفحه فیس‌بوک‌اش مراجعه کنید.

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: