UA-28790306-1

صفحه را انتخاب کنید

پیشنهاد تعطیلی دوازده مدرسه شهر ونکوور برای جبران کمبود بودجه

پیشنهاد تعطیلی دوازده مدرسه شهر ونکوور برای جبران کمبود بودجه

شهرگان: شورای مدارس شهر ونکوور (وی‌اس‌بی) عاقبت به پیشنهاد دولت استانی توجه نشان داد و فهرست دوازده مدرسه در سطح شهر را برای تعطیلی منتشر کرد تا بخشی از کمبود بودجه مدارس شهر را جبران کرده باشد.

ClbRw-kWEAAcLPN

توییت شورای شهر مدارس نشان می‌دهد که این شورا دو سوم مسیر لازم برای تعطیلی بخشی از مدارس شهر به منظور کمبود بودجه را طی کرده است

در همین زمینه در شهرگان بخوانید: بن‌بست کاهش فراتر از ۲۴ میلیون دلاری بودجه مدارس در شهر ونکوور؛ شورای مدارس ونکوور به بخشی از کاهش بودجه تن داد

به جز یک مدرسه، مباقی مدارس در بخش شرقی شهر ونکوور واقع شده‌اند. هنوز فرآیند اداری رودروی تعطیلی این مدارس است و هیچ‌کدام از آنها زودتر از ۳۰ جون ۲۰۱۷ درب‌های خود را به روی دانش‌آموزان نخواهند بست.

Consultation-Timeline-Infographic

شورای مدارس شهر ونکوور در این اینفوگرافی توضیح می‌دهد مدارس شهر چگونه ممکن است تعطیل شوند

اطلاعات بیشتر در موضوع تعطیلی مدارس را در این صفحه دنبال کنید

پیش‌تر این شورا رای منفی به درخواست دولت استانی برای تایید کاهش بودجه مدارس شهر داده بود. دولت استانی می‌خواست ۲۴ میلیون دلار از بودجه این مدارس را کم کند، هرچند این شورا

بعد بخشی از این کاهش بودجه را قبول کرد.

حالا این شورا درخواست دولت استانی برای تعطیلی بخشی از مدارس شهر را قبول کرده است، هرچند دولت استانی خواستار تعطیل شدن ۱۹ مدرسه شده بود. دولت استانی می‌گوید شهر ونکوور هر سال ۳۷ میلیون دلار خرج صندلی‌های خالی مدارس شهر می‌کند.

بخشی مدارس شهر ونکوور با کمبود دانش‌آموز مواجه هستند، در حالی که بخشی دیگر از مدارس با تعداد زیاد دانش‌آموز روبه‌رو شده‌اند. شورای مدارس شهر ونکوور قصد دارد با تعطیلی بخشی از مدارسی که تعداد کم دانش‌آموز دارند، منابع موجود را به مدارسی منتقل کند که دانش‌آموزهای بیشتری را پوشش می‌دهند.

آرشیو نوشته‌ها و شناسایی نویسنده:

خانه | >> واپسین نوشته‌ها

سیدمصطفی رضیئی، مترجم و روزنامه‌نگار مقیم شهر برنابی است. او نزدیک به سه سال است در کانادا زندگی می‌کند و تاکنون ۱۴ کتاب به ترجمه او در ایران و انگلستان منتشر شده‌اند، همچنین چندین کتاب الکترونیکی به قلم او و یا ترجمه‌اش در سایت‌های مختلف عرضه شده‌اند، از جمله چهار دفتر شعر از چارلز بوکاووسکی که در وب‌سایت شهرگان منتشر شده‌اند. او فارغ‌التحصیل روزنامه‌نگاری از کالج لنگرا در شهر ونکوور است، رضیئی عاشق نوشتن، عکاسی و ساخت ویدئو است، برای آشنایی بیشتر با او به صفحه فیس‌بوک‌اش مراجعه کنید.

تازه‌ترین نسخه دیجیتال شهرگان

ویدیویی

شهرگان در شبکه‌های اجتماعی

آرشیو شهرگان

دسته‌بندی مطالب

پیوندها: